Vacatio legis zmian w KPC – nowy pdf

Marek Koenner10 lipca 2019Komentarze (0)

Czas nie płynie, a biegnie. Na pewno, jeżeli chodzi o tempo nowelizowania KPC.

Obecnie nowela czeka na podpis Prezydenta. I nie ulega wątpliwości, że zostanie podpisana, bo nie wywołuje ona żadnych większych kontrowersji.

Ale już wiemy, jak poważne będą to zmiany.

No i niby wprowadzono zasadę wejścia w życie przepisów 3 miesiące od ogłoszenia, ale cały szereg wyjątków dotyczy wejścia w życie w ciągu 14 dni od ogłoszenia (!).

Dlatego postanowiłem ująć opracowanie przepisów przejściowych, które zawarłem w poprzednim wpisie na blogu, w formie PDF i udostępnić każdemu, kto wpisze się na listę.

***

Zachęcam więc do wpisu na listę dostępną TUTAJ  – każdy, kto się wpisze, otrzyma opracowanie dotyczące 40 najważniejszych zmian w KPC oraz dodatkowo pdfa z opisem przepisów o terminach wejścia w życie poszczególnych zmian w KPC, czyli Vacatio legis zmian w ustawie nowelizującej KPC.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/czynnosciprocesowe.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@kancelaria-koenner.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: